www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Jун 30, 2022 1:30 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 
 Форум   Теми   Мислења   Последно мислење 

ВАЖНИ ИЗВЕСТУВАЊА

 
Нема непрочитани мислења
Нема непрочитани мислења
Правила...

...на однесување на форумот. Прочитај и ПОЧИТУВАЈ.

МодераторCOLON Admin

3

3

ПРАВИЛА ЗА ОГЛАСУВАЊЕ

Пон Maр 03, 2014 9:14 am

GRUPA NA MODERATORI Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Известувања

МодераториCOLON Admin,  

14

75

Re: Пишување во болд, боја и з

Сре Jун 28, 2017 2:37 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Добредојде на новите членови и претставете се!

МодераториCOLON saso,  

10

2185

Re: Претставување

Чет Jун 18, 2020 11:45 pm

Ribaro Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ВАЖНО - Помош за користење на форумот, поставување слики, видеа итн.

МодераториCOLON Admin, Spaiva,  

17

353

Re: Место за пробување за (ста

Сре Јан 30, 2019 3:16 am

vcv Види го последното мислење

СПЕЦИЈАЛИЗИРАН РИБОЛОВ

 
Нема непрочитани мислења Риболов на риби грабливки

МодераториCOLON saso, Bobi_Brada,  

49

2783

Re: Турнир за риби грабливки

Нед Феб 02, 2020 9:34 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на мирни риби

МодераториCOLON Bobi_Brada,  

29

967

Re: Чудни и Ретки Риби во Маке

Нед Jун 30, 2019 12:10 am

StefanDimitrov Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов од чамец

МодераториCOLON emil.matoski, Bobi_Brada,  

14

664

Re: Iskustvo so sonari

Вто Maј 02, 2017 12:36 pm

borce Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов со болонезе

МодераториCOLON Bobi_Brada,  

38

1776

Re: TICA - БОЛОНЕЗИ - искуства

Чет Сеп 14, 2017 11:19 am

Ribocentar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов со фидер

МодераторCOLON  

20

604

Re: Стапови за фидер риболов

Нед Феб 03, 2019 10:31 pm

ljupce Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Меч риболов

МодераторCOLON  

14

411

Re: Меч Риболов - SLIDER TEHNI

Пон Jун 27, 2016 11:21 am

filip030682 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов со штек

МодераторCOLON  

8

127

Re: РИБОЛОВ СО ШТЕК - општо

Пон Сеп 15, 2014 9:34 pm

filip030682 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов со директна трска

МодераторCOLON  

3

31

Re: совет за трска?

Чет Aвг 16, 2018 8:52 am

blagojkk Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Натпревари во дисциплина лов на пливка

МодераториCOLON Bobi_Brada,  

32

1093

Re: Svetsko vo plivka - Belgij

Пет Дек 22, 2017 9:33 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Морски

МодераториCOLON saso, Digitech,  

56

1703

Re: Preporaka za spin masinka

Вто Јан 14, 2020 11:10 am

limun75 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Прашања и совети за понеискусни рибари (ПЛИВКА, ФИДЕР, МЕЧ))

МодераторCOLON  

14

147

Re: Пчиња-Спин

Вто Jун 04, 2019 9:54 pm

limun75 Види го последното мислење

ТАКТИКА И РИБОЛОВНА ОПРЕМА

 
Нема непрочитани мислења Трски

МодераториCOLON Bobi_Brada,  

28

557

Re: Акција и Тежина на Фрлање

Пон Aпр 01, 2019 7:12 am

FisherKing Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Машинки

МодераториCOLON Bobi_Brada,  

38

1032

Re: mashinka(orsha) za rechen

Вто Сеп 19, 2017 6:19 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Друга риболовна опрема

МодераториCOLON Bobi_Brada, ТафТабиТ,  

56

2299

Re: Дишечки комбенизони

Пон Дек 30, 2019 11:11 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Монтажи за риболов

МодераториCOLON Bobi_Brada, Spaiva,  

16

440

Re: ТИРОЛСКО ДРВЦЕ

Чет Феб 01, 2018 1:25 pm

Tvrdko Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мамци и прихрана

МодераториCOLON ТафТабиТ,  

37

1326

Re: francusko lepce

Пон Сеп 10, 2018 2:43 pm

blagojkk Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Направи сам + резервни делови за риболовна опрема

МодераториCOLON Bobi_Brada,  

76

2428

Re: Шприц

Пон Jул 09, 2018 2:33 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења РИБОЛОВНИ ПРОДАВНИЦИ ОД МАКЕДОНИЈА И СОСЕДСТВОТО КОИ СОРАБОТУВААТ СО ФОРУМОТ

МодераториCOLON ТафТабиТ,  

6

1178

Re: RIBOCENTAR Skopje + Tetovo

Вто Ное 12, 2019 11:16 am

koletheman Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Останати риболовни продавници

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva,  

43

1881

Re: Niski Saem 2019

Сре Maр 06, 2019 4:06 pm

Филип Види го последното мислење

РЕПОРТАЖИ, КАМПИНГ И ИНФОРМАЦИИ ЗА ВОДИТЕ

 
Нема непрочитани мислења Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА

МодераториCOLON emil.matoski,  

80

16212

Re: АКУМУЛАЦИЈА-ПРИЛЕП

Сре Jун 01, 2022 9:19 pm

Raghnar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - РЕКИ

МодераториCOLON emil.matoski,  

26

4434

Re: Река ТРЕСКА

Пет Jун 19, 2020 10:07 pm

Ribaro Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Информации за водите - СТРАНСТВО

МодераториCOLON emil.matoski, saso,  

31

2196

Re: Власинско језеро - Србија

Сре Јан 06, 2021 12:36 pm

mala maca Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Одам на излет (каде,кога)

МодераториCOLON ТафТабиТ,  

126

3510

Re: Дружење 2018

Саб Jул 21, 2018 12:26 pm

Zlatkodz Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Репортажа од мојот излет

МодераториCOLON emil.matoski, saso,  

906

20232

Re: Koledica Meledica

Чет Јан 14, 2021 11:01 pm

Krki Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Кампинг

МодераториCOLON ТафТабиТ,  

46

1242

Re: Крлежот - Пролетна напаст

Сре Jун 27, 2018 7:05 am

FisherKing Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Фотографија

МодераториCOLON saso, ТафТабиТ,  

49

1115

Re: FOTO MIX od nashiot drag O

Пет Maр 08, 2019 9:38 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Здруженија, концесионери и риболовни дозволи

МодераториCOLON emil.matoski, saso,  

76

10204

Re: Јавен повик за доделување

Пон Maј 27, 2019 7:39 am

Филип Види го последното мислење

СПИНИНГ

 
Нема непрочитани мислења Спин општо, натпревари и купови

МодераториCOLON saso,  

47

2240

Re: СПИН КУПОВИ НА БАЛКАН

Чет Сеп 05, 2019 9:31 am

predrag1988 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Трски и машинки

МодераториCOLON saso,  

112

2929

Re: Трска за спин

Нед Феб 02, 2020 9:42 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Воблери

МодераториCOLON saso,  

146

7404

Re: Kako se raboti so Vobler .

Пет Jул 10, 2020 9:26 pm

vladic3110 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Метални мамци (блинкери, спинери, цикади)

МодераториCOLON saso,  

42

692

Re: SMITH NIAKIS I AR-S SPINER

Вто Maј 22, 2018 9:26 am

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Силикони и твистери

МодераториCOLON saso,  

19

276

Re: Raglou

Чет Maр 05, 2020 1:32 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Конци и друг спининг прибор

МодераториCOLON saso,  

33

1000

Re: Плетеница

Саб Дек 14, 2019 10:15 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на сом

МодераториCOLON saso,  

30

661

Re: vardarski kamenjari i tinj

Саб Jун 29, 2019 6:58 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на клен

МодераториCOLON saso,  

22

391

Re: KLEN 2019

Сре Maр 06, 2019 9:58 am

makedonium Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на пастрмка

МодераториCOLON saso,  

17

277

Re: tehnika na frlanje / Ito c

Нед Maр 17, 2019 7:39 pm

FisherKing Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на штука

МодераториCOLON saso,  

18

259

Re: Пуштени штуки во македонск

Пет Јан 11, 2019 4:48 pm

limun75 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на костреж

МодераторCOLON saso

9

237

Re: Воблер за костреж

Вто Ное 08, 2016 10:56 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на други грабливки

МодераторCOLON saso

8

95

Re: Thailand - egzoticni

Пон Oкт 31, 2016 5:43 pm

Keltan Види го последното мислење

МУШИЧАРЕЊЕ

 
Нема непрочитани мислења Мушичарење општо, техники и натпревари

МодераториCOLON emil.matoski, cakule

56

2251

Re: Државна мушичарска лига 20

Пон Maј 20, 2019 10:44 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарски терени

МодераториCOLON emil.matoski, cakule

15

468

Re: Треска

Саб Дек 29, 2018 1:53 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарски прибор

МодераториCOLON emil.matoski, cakule

40

794

Re: Мушичкарски стап

Пет Ное 03, 2017 12:58 pm

bube Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Вештачки мушички

МодераториCOLON emil.matoski, cakule

39

1683

Re: Мини мушичарска секција

Пон Сеп 16, 2019 9:38 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Видови риби кои се мушичарат

МодераториCOLON emil.matoski, cakule

12

270

Re: Слики од мушичарски улови

Саб Јан 27, 2018 7:27 pm

Филип Види го последното мислење

КРАПСКИ РИБОЛОВ

 
Нема непрочитани мислења Општи информации за крапот и крапскиот риболов

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva, marks

67

2167

Re: КРАПСКА ОПРЕМА (колки пари

Пон Ное 18, 2019 9:01 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Параболици

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva, marks

38

3809

Re: Спод штапиќ

Пон Дек 17, 2018 2:02 am

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Машинки

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva, marks

49

2245

Re: Shimano ULTEGRA 10000 XSC

Пет Дек 14, 2018 11:19 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Камп опрема, торби и облека

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva, marks

23

1342

Re: ШАТОРИ (што користиме и пр

Вто Јан 08, 2019 2:22 pm

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Друга Опрема

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva, marks

88

5584

Re: Крапски МОНОФИЛ (што корис

Сре Jул 31, 2019 4:58 pm

filipco Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мамци и прихрана

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva, marks

122

5137

Re: Миксеви за бојли

Вто Maр 05, 2019 2:43 pm

mesiah Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Техника и тактики

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva, marks

68

3436

Re: Плетеница или монофил за С

Нед Јан 20, 2019 8:14 pm

Trasul Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Натпревари

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva, marks,  

156

34747

Re: КРАПСКА ЛИГА 2019

Пет Aпр 19, 2019 1:50 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Прашања и совети за понеискусни рибари (КРАПСКИ РИБОЛОВ)

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva, marks

3

49

Re: Каде да купам убави ..БУЦК

Саб Јан 18, 2014 8:43 pm

vasil Види го последното мислење

ОПШТО

 
Нема непрочитани мислења Духовен развој и еволуција на риболовецот

МодераториCOLON saso, Bobi_Brada,  

20

1098

Re: Очекувањето како поттик, и

Вто Jул 25, 2017 11:57 am

Kremenadla Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Форумот зближува - Форумот едуцира - Форумот помага

МодераториCOLON saso, ТафТабиТ,  

97

2845

Re: Рибарски тетоважи

Вто Дек 26, 2017 5:05 pm

Boris Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Разно поврзано со РИБОЛОВ

МодераториCOLON emil.matoski, ТафТабиТ,  

141

4382

Re: приход - расход во МРФ ва

Пет Aпр 26, 2019 6:04 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Разно - неповрзано со Риболов

МодераториCOLON ТафТабиТ,  

4

3197

Re: Честитки за Нова Година и

Пет Aпр 01, 2022 4:53 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Видови риби, мрестење и информации за рибите

МодераториCOLON Bobi_Brada,  

48

1610

Re: ЗЛАТЕН И СРЕБРЕН КАРАС-(Ca

Сре Aпр 04, 2018 1:26 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Филмови, линкови и списанија за риболов

МодераториCOLON saso, ТафТабиТ,  

68

460

Nash na hrvatski jazik

Саб Дек 22, 2018 4:19 pm

Stefan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мрежари и останати криволовци

МодераториCOLON emil.matoski,  

67

3532

Re: Езерата ни се полни и со р

Пет Maј 25, 2018 4:19 pm

nikola Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Екологија и заштита на природата

МодераториCOLON Bobi_Brada, ТафТабиТ,  

47

1011

Re: Екологија - колку ни се чи

Пет Јан 05, 2018 3:50 pm

Tvrdko Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболовна кујна

МодераториCOLON ТафТабиТ,  

40

672

Re: Morski specijaliteti

Вто Сеп 20, 2016 9:40 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

РИБО МАГАЗИН

 
Нема непрочитани мислења Купувам

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva,  

1

1

TElESKOP

Нед Jун 09, 2019 10:14 pm

ribariste Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Продавам

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva,  

27

136

musicarska oprema

Сре Феб 10, 2021 3:14 pm

marjan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Подарувам

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva,  

13

146

Re: Подарувам кепчиња

Пон Дек 17, 2018 8:56 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Купувам/Продавам - се што не е поврзано со риболов

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva,  

1

4

Re: Приколка во ЕЛЕШЕЦ

Нед Jун 25, 2017 10:00 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења НОВОГОДИШНИ ЛИЦИТАЦИИ 2019

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva,  

134

640

Re: Правила за Лицитации

Вто Maр 17, 2020 10:05 am

saso Види го последното мислење

Бриши ги сите cookies | Екипа | CONTACT_US

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Кој е Присутен ONLINE_USERS_TOTAL_GUESTS (Податоците се базирани според активноста на членовите во последните 5 минути)
Најмногу Присутни членови во исто време се: 225 на: Пон Oкт 11, 2021 8:06 pm

Регистрирани Членови: Нема регистрирани членови
Легенда :: Основач, Супер модератори, Членови, Уредници

Родендени

Родендени

Нема родендени денес


Статистика

Статистика

TOTAL_POSTS_COUNT | TOTAL_TOPICS | TOTAL_USERS | Добредојде на му посакуваме на најновиот регистриран член Raghnar


Најави се

Членско имеCOLON   ЛозинкаCOLON   Си ја заборавив Лозинката  Автомацка најава на секоја посета  

Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Форумот е заклучен
cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum