www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Jул 22, 2024 8:14 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Информации на групата
Име на групатаCOLON  
Опис на групатаCOLON

Ова е затворена група, каде нови членови не можат автомацки да се приклучат ,можат само со покана на лидерот на групата да се приклучат.

Членско име Ранг Мислења РегистриранВеб страна
Boris Админ 4637 Чет Oкт 07, 2010 10:26 am 
saso Модератор 8361 Пет Феб 18, 2011 11:50 pm 
Spaiva Модератор 6956 Чет Maј 19, 2011 2:20 pm 
Krki Ветеран 5485 Нед Jул 10, 2011 1:06 pm 
emil.matoski Модератор 2536 Пет Дек 09, 2011 2:36 am 
ТафТабиТ Модератор 6059 Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
Страна 11 [6 членови ]

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum