www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Jул 01, 2022 1:46 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Илчо 

Присуство

Статистика

Илчо
Дружељубив
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Ное 14, 2011 7:45 pm
Последно активенCOLON Вто Maр 20, 2018 8:05 pm
Вкупно мислењаCOLON 3010
[1.53% од сите мислења / 0.78 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 283 Мислења / 9.40% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Река ПЧИЊА
[ 185 Мислења / 6.15% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Потпис

Anything in life worth doing is worth overdoing. Moderation is for cowards.

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum