www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Ное 19, 2019 7:01 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Deksa 

Присуство

Статистика

Deksa
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Jун 14, 2013 2:51 pm
Последно активенCOLON Саб Maр 02, 2019 8:43 pm
Вкупно мислењаCOLON 88
[0.04% од сите мислења / 0.04 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[ 33 Мислења / 37.50% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Ножеви
[ 21 Мислења / 23.86% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 34
ЛокацијаCOLON Skopje

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum