www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 05, 2022 3:29 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - ljupce 

Присуство

Статистика

ljupce
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Jул 05, 2013 5:01 pm
Последно активенCOLON Нед Jул 18, 2021 9:48 pm
Вкупно мислењаCOLON 621
[0.31% од сите мислења / 0.19 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[ 69 Мислења / 11.11% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ДОЈРАНСКО ЕЗЕРО
[ 20 Мислења / 3.22% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 41

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum