www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jун 25, 2024 7:40 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Dragan.S 

Присуство

Статистика

Dragan.S
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Ное 11, 2010 3:27 pm
Последно активенCOLON Нед Maј 17, 2015 8:15 am
Вкупно мислењаCOLON 184
[0.09% од сите мислења /0.04 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[51 Мислења /27.72% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Крапска "ХЕМИЈА"
[9 Мислења /4.89% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum