www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Jул 19, 2024 5:37 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Stole 

Присуство

Статистика

Stole
RIP
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Ное 12, 2010 9:34 am
Последно активенCOLON Сре Oкт 11, 2017 10:45 pm
Вкупно мислењаCOLON 1930
[0.98% од сите мислења /0.39 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Здруженија, концесионери и риболовни дозволи
[311 Мислења /16.11% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ЗСРРК- ВАРДАР-Скопје
[73 Мислења /3.78% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 76

Потпис

Бора Чорба....“Како је лепо бити ГЛУП, О како је лепо бити ГЛУП“ ..

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum