www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Сеп 24, 2021 9:06 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - JaneMK 

Присуство

Статистика

JaneMK
Ветеран
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Ное 13, 2010 9:30 am
Последно активенCOLON Сре Aвг 29, 2018 9:18 am
Вкупно мислењаCOLON 9475
[4.80% од сите мислења / 2.39 мислења на ден]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Потпис

Rodjen da peca,Nateran da radi

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum