www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Maј 30, 2020 11:22 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - saso_pepe 

Присуство

Статистика

saso_pepe
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Ное 13, 2013 10:23 pm
Последно активенCOLON Саб Дек 22, 2018 2:32 pm
Вкупно мислењаCOLON 300
[0.15% од сите мислења / 0.13 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[ 34 Мислења / 11.33% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Грција
[ 23 Мислења / 7.67% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 40

Потпис

[ img ]

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum