www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 11:40 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - dete 

Присуство

Статистика

dete
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Ное 15, 2010 3:27 pm
Последно активенCOLON Пет Aвг 01, 2014 9:16 pm
Вкупно мислењаCOLON 18
[0.01% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Риболов на мирни риби
[7 Мислења /38.89% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Mrena na Vardar
[7 Мислења /38.89% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum