www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 11:25 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - timo1 

Присуство

Статистика

timo1
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Ное 15, 2010 5:06 pm
Последно активенCOLON Пон Oкт 06, 2014 8:41 pm
Вкупно мислењаCOLON 2
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[1 Мислења /50.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Струма - ноември 2010
[1 Мислења /50.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum