www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Aпр 02, 2020 2:23 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - borce 

Присуство

Статистика

borce
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Дек 12, 2013 5:17 pm
Последно активенCOLON Пет Ное 22, 2019 2:03 pm
Вкупно мислењаCOLON 221
[0.11% од сите мислења / 0.10 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 85 Мислења / 38.46% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Честитки за РОДЕНДЕНИ
[ 16 Мислења / 7.24% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 45
ЗанимањеCOLON телекомуникации
ЛокацијаCOLON Скопје

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum