www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Jул 15, 2024 5:17 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - borce 

Присуство

Статистика

borce
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Дек 12, 2013 5:17 pm
Последно активенCOLON Нед Феб 20, 2022 11:57 am
Вкупно мислењаCOLON 222
[0.11% од сите мислења /0.06 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[86 Мислења /38.74% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Честитки за РОДЕНДЕНИ
[16 Мислења /7.21% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 50
ЗанимањеCOLON телекомуникации
ЛокацијаCOLON Скопје

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum