www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Aпр 01, 2023 3:49 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - vlatko 

Присуство

Статистика

vlatko
Воздржан
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Ное 16, 2010 9:05 am
Последно активенCOLON Вто Aвг 29, 2017 12:43 pm
Вкупно мислењаCOLON 29
[0.01% од сите мислења /0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Камп опрема, торби и облека
[11 Мислења /37.93% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Ribarski pantoloni i palto-jakna.
[6 Мислења /20.69% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 51

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum