www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 1:24 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - kompir99

Присуство

Статистика

kompir99
Дружељубив
Членски аватор
Отсутен
Регистриран: Чет. Ное. 18, 2010 10:28 pm
Последно видено: -
Вкупно мислења: 3288
[1.52% од сите мислења / 1.12 мислења на ден]
Нај-активен форум: Воблери
[ 553 Мислења / 16.82% од членски мислења ]
Нај-активна тема: Како да направиш ВОБЛЕР - (Home Made)
[ 205 Мислења / 6.23% од членски мислења ]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација: skopje
Години: 44
Занимање:
Интереси:
Веб страна:

Потпис

JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до: