www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 9:46 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - kompir99 

Присуство

Статистика

kompir99
Дружељубив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Ное 18, 2010 10:28 pm
Последно активенCOLON -
Вкупно мислењаCOLON 2806
[1.42% од сите мислења /0.56 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Воблери
[553 Мислења /19.71% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Како да направиш ВОБЛЕР - (Home Made)
[205 Мислења /7.31% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 50
ЛокацијаCOLON skopje

Потпис

JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum