www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 11:23 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - СашоТ 

Присуство

Статистика

СашоТ
Молчалив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Ное 21, 2010 7:57 pm
Последно активенCOLON Нед Феб 17, 2013 11:17 pm
Вкупно мислењаCOLON 5
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Риболов на риби грабливки
[1 Мислења /20.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Смуѓ
[1 Мислења /20.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum