www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 11:03 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Trajce 

Присуство

Статистика

Trajce
Воздржан
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Ное 22, 2010 9:18 pm
Последно активенCOLON Чет Ное 02, 2017 9:00 pm
Вкупно мислењаCOLON 56
[0.03% од сите мислења /0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[34 Мислења /60.71% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Река ВАРДАР
[10 Мислења /17.86% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 47

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum