www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Maр 27, 2023 5:14 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - setavv 

Присуство

Статистика

setavv
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Ное 24, 2010 1:23 pm
Последно активенCOLON Сре Maр 08, 2023 4:03 pm
Вкупно мислењаCOLON 29
[0.01% од сите мислења /0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Вештачки мушички
[23 Мислења /79.31% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Мушици - општа дискусија
[17 Мислења /58.62% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 47
ИнтересиCOLON риболов на мушица
ЛокацијаCOLON Skopje

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum