www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Дек 07, 2019 11:43 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - motoflesh 

Присуство

Статистика

motoflesh
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Jун 27, 2014 7:59 am
Последно активенCOLON Саб Јан 28, 2017 2:43 am
Вкупно мислењаCOLON 14
[0.01% од сите мислења / 0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Риболов на риби грабливки
[ 4 Мислења / 28.57% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Spro Spin Ridge 30
[ 4 Мислења / 28.57% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum