www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 9:47 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - emo vasilev 

Присуство

Статистика

emo vasilev
Воздржан
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Ное 26, 2010 9:55 pm
Последно активенCOLON Нед Феб 26, 2017 5:52 pm
Вкупно мислењаCOLON 40
[0.02% од сите мислења /0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[23 Мислења /57.50% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Честитки за РОДЕНДЕНИ
[5 Мислења /12.50% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 54
ЛокацијаCOLON Pernik BG.

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum