www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Jул 12, 2020 2:39 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - bokicile 

Присуство

Статистика

bokicile
Воздржан
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Сеп 08, 2014 9:08 am
Последно активенCOLON Пон Aпр 27, 2020 2:32 pm
Вкупно мислењаCOLON 14
[0.01% од сите мислења / 0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[ 2 Мислења / 14.29% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON МАВРОВСКО ЕЗЕРО
[ 2 Мислења / 14.29% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum