www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Дек 07, 2019 3:38 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - коста 

Присуство

Статистика

коста
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Дек 01, 2011 11:07 am
Последно активенCOLON Нед Oкт 20, 2019 11:08 pm
Вкупно мислењаCOLON 297
[0.15% од сите мислења / 0.10 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Здруженија, концесионери и риболовни дозволи
[ 75 Мислења / 25.25% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Дали сте за порибување на нашите води со неавтохтони риби?
[ 20 Мислења / 6.73% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum