www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Aпр 13, 2024 3:12 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - meto 

Присуство

Статистика

meto
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Ное 27, 2010 11:07 am
Последно активенCOLON Пет Oкт 19, 2018 5:10 am
Вкупно мислењаCOLON 11
[0.01% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[5 Мислења /45.45% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ЕЗЕРО КАЛИМАНЦИ
[5 Мислења /45.45% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum