www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 05, 2022 2:13 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Миле Хаас 

Присуство

Статистика

Миле Хаас
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Oкт 24, 2014 1:32 pm
Последно активенCOLON Саб Феб 11, 2017 7:46 pm
Вкупно мислењаCOLON 17
[0.01% од сите мислења / 0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Духовен развој и еволуција на риболовецот
[ 14 Мислења / 82.35% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Ваши сугестии за подобрување на ситуацијата со риболовот
[ 14 Мислења / 82.35% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum