www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 10:16 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - ST.GOCE 

Присуство

Статистика

ST.GOCE
Молчалив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Ное 27, 2010 5:06 pm
Последно активенCOLON Пон Дек 31, 2012 11:28 am
Вкупно мислењаCOLON 3
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[2 Мислења /66.67% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ОХРИДСКО ЕЗЕРО
[2 Мислења /66.67% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum