www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Jун 30, 2022 11:46 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - kircask 

Присуство

Статистика

kircask
Дружељубив
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Ное 30, 2010 3:15 am
Последно активенCOLON Пон Maр 02, 2020 12:06 pm
Вкупно мислењаCOLON 1683
[0.85% од сите мислења / 0.40 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Воблери
[ 554 Мислења / 32.92% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Како да направиш ВОБЛЕР - (Home Made)
[ 360 Мислења / 21.39% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum