www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 9:58 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - kircask 

Присуство

Статистика

kircask
Дружељубив
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Ное 30, 2010 3:15 am
Последно активенCOLON Пон Дек 18, 2023 11:35 am
Вкупно мислењаCOLON 1683
[0.85% од сите мислења /0.34 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Воблери
[554 Мислења /32.92% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Како да направиш ВОБЛЕР - (Home Made)
[360 Мислења /21.39% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum