www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 20, 2024 6:28 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Lepi 

Присуство

Статистика

Lepi
Дружељубив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Дек 02, 2010 7:49 pm
Последно активенCOLON Чет Феб 25, 2021 3:54 pm
Вкупно мислењаCOLON 1985
[1.01% од сите мислења /0.40 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[558 Мислења /28.11% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ОХРИДСКО ЕЗЕРО
[328 Мислења /16.52% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum