www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Јан 21, 2022 12:55 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - stuka 

Присуство

Статистика

stuka
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Дек 04, 2010 3:13 pm
Последно активенCOLON Пет Јан 18, 2019 2:44 pm
Вкупно мислењаCOLON 2
[0.00% од сите мислења / 0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 1 Мислења / 50.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON На Паљурци
[ 1 Мислења / 50.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum