www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 11, 2020 1:20 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - DUMBAL 

Присуство

Статистика

DUMBAL
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Дек 07, 2011 2:04 pm
Последно активенCOLON Сре Jун 12, 2013 12:31 pm
Вкупно мислењаCOLON 138
[0.07% од сите мислења / 0.04 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Здруженија, концесионери и риболовни дозволи
[ 51 Мислења / 36.96% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON З.С.Р -БАРБУС - Битола
[ 33 Мислења / 23.91% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ЛокацијаCOLON BITOLA

Потпис

><>- GoSPoDE DaJ NI ZdRAvJE i RiBOloV -<><

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum