www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jул 15, 2020 12:00 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Oliver^ 

Присуство

Статистика

Oliver^
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Феб 21, 2015 6:22 pm
Последно активенCOLON Саб Дек 15, 2018 5:56 pm
Вкупно мислењаCOLON 40
[0.02% од сите мислења / 0.02 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Мамци и прихрана
[ 5 Мислења / 12.50% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Екологија
[ 4 Мислења / 10.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum