www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 11:12 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - PERUN 

Присуство

Статистика

PERUN
Уредник
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Дек 08, 2010 10:34 pm
Последно активенCOLON Нед Maј 06, 2018 12:09 pm
Вкупно мислењаCOLON 1072
[0.54% од сите мислења /0.22 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[157 Мислења /14.65% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Честитки за РОДЕНДЕНИ
[26 Мислења /2.43% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 47
ЛокацијаCOLON skopje

Потпис

...?

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum