www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Jул 19, 2024 5:51 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - emil.matoski 

Присуство

Статистика

emil.matoski
Модератор
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Дек 09, 2011 2:36 am
Последно активенCOLON Саб Феб 11, 2023 11:07 pm
Вкупно мислењаCOLON 2536
[1.28% од сите мислења /0.55 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[362 Мислења /14.27% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Река ЦРН ДРИМ
[163 Мислења /6.43% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ЛокацијаCOLON Струга

Потпис

„Земјата не ни е дадена во наследство од нашите предци,
туку ни е позајмена да ја чуваме за идните поколенија“

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum