www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 10:21 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - mrco 

Присуство

Статистика

mrco
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Дек 10, 2010 1:43 am
Последно активенCOLON Пет Сеп 22, 2017 3:36 pm
Вкупно мислењаCOLON 258
[0.13% од сите мислења /0.05 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[119 Мислења /46.12% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ЛИГА 2013
[28 Мислења /10.85% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum