www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Сеп 23, 2020 7:44 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - ezeroreka 

Присуство

Статистика

ezeroreka
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Aпр 19, 2015 7:18 pm
Последно активенCOLON Нед Maр 29, 2020 8:50 pm
Вкупно мислењаCOLON 17
[0.01% од сите мислења / 0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[ 12 Мислења / 70.59% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ДЕБАРСКО ЕЗЕРО
[ 6 Мислења / 35.29% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum