www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Jун 01, 2020 6:57 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Jovan Bojcovski 

Присуство

Статистика

Jovan Bojcovski
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Дек 10, 2011 1:55 pm
Последно активенCOLON -
Вкупно мислењаCOLON 421
[0.21% од сите мислења / 0.14 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[ 121 Мислења / 28.74% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ОХРИДСКО ЕЗЕРО
[ 54 Мислења / 12.83% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum