www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Феб 02, 2023 5:10 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - chirusa_bg 

Присуство

Статистика

chirusa_bg
Молчалив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Дек 10, 2010 3:07 pm
Последно активенCOLON Пет Jун 07, 2013 8:45 am
Вкупно мислењаCOLON 1
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Добредојде на новите членови и претставете се!
[1 Мислења /100.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Претставување
[1 Мислења /100.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum