www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 11:26 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - milaneze 

Присуство

Статистика

milaneze
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Дек 11, 2010 7:25 pm
Последно активенCOLON Нед Дек 28, 2014 9:47 am
Вкупно мислењаCOLON 27
[0.01% од сите мислења /0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[13 Мислења /48.15% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Пчиња-Бадар
[1 Мислења /3.70% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum