www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Јан 28, 2023 6:39 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - stevo. 

Присуство

Статистика

stevo.
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Дек 13, 2010 9:45 am
Последно активенCOLON Пет Maј 16, 2014 8:48 am
Вкупно мислењаCOLON 2
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Риболов на мирни риби
[1 Мислења /50.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON СКОБАЛ (Бојник, Скобуст)
[1 Мислења /50.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 45
ЛокацијаCOLON Skopje

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum