www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Jул 18, 2024 12:37 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - ilce_ohrid 

Присуство

Статистика

ilce_ohrid
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Дек 13, 2010 9:53 am
Последно активенCOLON Пон Aвг 14, 2017 4:18 pm
Вкупно мислењаCOLON 103
[0.05% од сите мислења /0.02 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[36 Мислења /34.95% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ЕЗЕРО ГЛОБОЧИЦА
[25 Мислења /24.27% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum