www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Aпр 02, 2023 2:19 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - darko 

Присуство

Статистика

darko
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Дек 13, 2010 4:16 pm
Последно активенCOLON Пон Јан 20, 2014 10:15 am
Вкупно мислењаCOLON 22
[0.01% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[13 Мислења /59.09% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Река Треска влив Македонски Брод.28.05.2011
[1 Мислења /4.55% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum