www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Oкт 31, 2020 10:03 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - akiribar 

Присуство

Статистика

akiribar
Дружељубив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
Последно активенCOLON Нед Maр 29, 2020 11:46 pm
Вкупно мислењаCOLON 4780
[2.42% од сите мислења / 1.33 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 1234 Мислења / 25.82% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Река ВАРДАР
[ 200 Мислења / 4.18% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
Веб странаCOLON Посети ја веб страната
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 35
ИнтересиCOLON ribolov&fishing
ЗанимањеCOLON ribar,kockar,sloboden umetnik..
ЛокацијаCOLON skopje

Потпис

TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum