www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 9:51 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - RadovanOhrid 

Присуство

Статистика

RadovanOhrid
Воздржан
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Дек 19, 2010 1:23 pm
Последно активенCOLON -
Вкупно мислењаCOLON 49
[0.02% од сите мислења /0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Филмови, линкови и списанија за риболов
[14 Мислења /28.57% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON filmovi za ribolov
[14 Мислења /28.57% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
Веб странаCOLON Посети ја веб страната
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 62
ИнтересиCOLON Ribarstvo
ЗанимањеCOLON Ribar
ЛокацијаCOLON Ohrid

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum