www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Сеп 23, 2019 9:28 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - GoranRibarce 

Присуство

Статистика

GoranRibarce
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Сеп 30, 2015 12:24 am
Последно активенCOLON Нед Сеп 22, 2019 10:40 am
Вкупно мислењаCOLON 18
[0.01% од сите мислења / 0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Мамци и прихрана
[ 4 Мислења / 22.22% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Параболици за крап
[ 3 Мислења / 16.67% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum