www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 10:19 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Azder 

Присуство

Статистика

Azder
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Јан 03, 2011 11:10 pm
Последно активенCOLON Пон Jул 12, 2021 12:27 pm
Вкупно мислењаCOLON 158
[0.08% од сите мислења /0.03 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[19 Мислења /12.03% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Грција
[9 Мислења /5.70% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum