www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 10:03 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - angels 

Присуство

Статистика

angels
Молчалив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Јан 12, 2011 12:44 am
Последно активенCOLON Сре Aпр 24, 2024 7:55 am
Вкупно мислењаCOLON 4
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Видови риби, мрестење и информации за рибите
[2 Мислења /50.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Штука
[2 Мислења /50.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ICQCOLON Испрати ICQ порака
SKYPECOLON VIEW_SKYPE_PROFILE
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 48
ИнтересиCOLON club, discussion
ЗанимањеCOLON Health
ЛокацијаCOLON Usa

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum