www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 11:39 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - vele-mušičar 

Присуство

Статистика

vele-mušičar
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Јан 15, 2011 8:45 pm
Последно активенCOLON Нед Дек 08, 2013 8:29 pm
Вкупно мислењаCOLON 27
[0.01% од сите мислења /0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Мушичарење општо, техники и натпревари
[13 Мислења /48.15% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Мушици
[12 Мислења /44.44% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum