www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 11:24 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - AntonioVe 

Присуство

Статистика

AntonioVe
Воздржан
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Јан 16, 2011 12:28 pm
Последно активенCOLON Нед Сеп 05, 2021 6:16 pm
Вкупно мислењаCOLON 46
[0.02% од сите мислења /0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Риболов од чамец
[12 Мислења /26.09% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Eлан т310 и т300
[9 Мислења /19.57% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 40
ЛокацијаCOLON Велес

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum