www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Јан 21, 2022 2:12 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Danielbtmk 

Присуство

Статистика

Danielbtmk
Воздржан
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Јан 16, 2011 11:05 pm
Последно активенCOLON Вто Ное 11, 2014 3:00 am
Вкупно мислењаCOLON 17
[0.01% од сите мислења / 0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Друга риболовна опрема
[ 4 Мислења / 23.53% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON TAPI -VIDOVI NA TAPI I NIVNA NAMENA
[ 2 Мислења / 11.76% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ЛокацијаCOLON Битола

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum